HİZMETLER

Servis

BRP Makine ve Ekipmanları Tic.Ltd.Şti, İstanbul’daki merkez ofisi başta olmak üzere, Servis Merkezimizdeki donanımlı teknik kadromuz ile birlikte siz müşterilerimize en kısa zamanda servis hizmeti vermektedir. Gelen arıza çağrıları, Servis Merkezimize bildirilerek değerlendirilir.

Firmanızdaki yetkili personel ile görüşülerek önce yerinde çözüm temin edilir. Daha büyük ve kapsamlı arızalar için ise, Servis Merkezimizdeki atölyemizde gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Servis Merkezimizdeki teknisyenlerimize, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için, en son teknolojiyle üretilen makinalarımızla ilgili her türlü bilgi ve eğitim AAT eğitim departmanı tarafından belirli aralıklarla verilmektedir. Etkin Stok Yönetimi sayesinde maksimum yedek parça stok kapasitesi hesaplanıp, yedek parçaların Almanya merkez depodan sürekli tedariki sağlanır.

CargoMaster ürünlerimiz 1 yıl, aküler 6 ay üretici garantisi altındadır. Servis Merkezi tarafından değiştirilen tüm orjinal ve Almanya merkezde tamir görmüş yedek parçalar, 6 ay BRP Makine servis hizmeti ve ürün garantisi altındadır.

SERVİS

Servis Merkezimiz


Adres:

CAN İSTİF Makineleri Köseköy Sanayi Sit. L2 Blok No:228
Kartepe / KOCAELİ

Telefon:

Mail: