Kurumsal

BRP Makine ve Ekipmanları
Ltd. Şti.

BRP Makine ve Ekipmanları Ltd. Şti. 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirket kuruluşu ile birlikte çok yönlü, kullanışlı ve mobil rehabilitasyon ve transfer cihazlarının ana üreticisi olan AAT Alber Antriebstechnik GmbH firmasının Türkiye ve Kuzey Kıbrıs tek yetkili distribütörü olmuştur.

Bütün ürünler, müşteri ve çözüm odaklı, yüksek kalitede, kolaylıkla kullanılabilen ergonomide, Alman mühendisliği ile üretilmektedir. Günümüzde hızla değişen toplumsal şartlara uyum sağlamak üzere sürekli geliştirilen CargoMaster ürünlerinin Türkiye’de satış, servis, yedek parça hizmetlerini, bu sektördeki tecrübesi ile firmamız vermektedir.

Amacımız

Türkiye’de özellikle İş Güvenliği alanındaki eksikliklere odaklanarak, ağır yüklerin kolaylıkla taşınabilmesini, son kullanıcıya ulaşan ürünlerdeki hasarları minimize etmeyi, şirketlerin müşteri memnuniyet değerlerini arttırmasını sağlayan Merdiven Tırmanan Akülü Ekipmanı Türkiye pazarına sunmaktır.


0

Mutlu Müşteri

0

Ürün Satışı

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Türkiye ve yakın bölge ülkelerde en iyi hizmeti veren ve en büyük pazar payına sahip markası ve tüketicinin bir numaralı tercihi olmaktır.

Misyonumuz, ürünlerimizle, iş güvenliği, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı, ekonomik çözümler yaratarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

Mizyonumuz