CC160

KATEGORİ CargoMaster CC Serisi

CC serisi AAT tarafından geliştirilen merdiven tırmanan ekipmanlar arasında en yeni geliştirilen seridir. ComfortStep ve çok seviyeli akü gösterge paneli gibi birçok teknik yenilik ile CC serisi, kullanım kolaylığı ve yük taşımada yeni standartlar oluşturmuştur.

CC serisi AAT tarafından geliştirilen merdiven tırmanan ekipmanlar arasında en yeni geliştirilen seridir. ComfortStep ve çok seviyeli akü gösterge paneli gibi birçok teknik yenilik ile CC serisi, kullanım kolaylığı ve yük taşımada yeni standartlar oluşturmuştur. Standart olarak sunulan patentli ComfortStep teknolojisi sayesinde en hassas yükler bile rahatça taşınabilir. ComfortStep sessiz ve yumuşak bir şekilde merdivene temas ederek, çok hassas yüklerin taşınması için vazgeçilmez bir yardımcı olmaktadır. Entegre akü seviye göstergesi, akü şarj durumunu sürekli olarak takip etmeye imkân verirken, en üst seviyede güvenlik sağlar. Uzun zamandır denenmiş, merdiven kenarında otomatik olarak frenleme yapan AAT fren sistemi ile CC serisi, her türlü taşıma problemi konusunda güvenilir yardımcınız olacaktır.

  • 160 kg’a kadar yüklerin emniyetli bir şekilde taşınması
  • ComfortStep, kolay ve hassas taşıma
  • Entegre çok seviyeli akü göstergesi
Taşıma kapasitesi 160 kg
Tırmanma hızı (sürekli ayarlanabilir) 9-26 basamak/dakika
Tam akü şarjı ile kapasite (80 kg yük ile) yaklaşık 300 basamak
Tam akü şarjı ile kapasite (160 kg yük ile) yaklaşık 600 basamak
Genişlik 466 mm
Derinlik 290 mm
Yükseklik (ayarlanabilir tutamaklar) 1.065 mm – 1.490 mm
Ağırlık 24,4 kg
Akü ağırlığı 4,1 kg
Toplam ağırlık 28,5 kg

Basit fakat güçlü yapısı sayesinde CC serisi özellikle imalat, ticaret ve işletme alanlarında kendine yer bulur. Kasa, beyaz eşya, kablo rulosu gibi 200 kg’a kadar havaleli yükleri kolayca taşıyabilirsiniz. En dar basamaklarda bile CargoMaster’a güvenebilirsiniz. Güvenli tırmanma mekanizması sayesinde, dairesel merdivenlerde ve hemen hemen her türlü zeminde rahatlıkla kullanılabilir. Basamak kenarları kesinlikle zarar görmez. CargoMaster, çok yönlü yapısı sayesinde çok zorlu koşullarda bile optimum taşımayı sağlar. Akü tam dolu iken yaklaşık 30 kat tırmanma yapılabilir. Tırmanma hızı kullanım sırasında da ayarlanabilir. Emniyet frenleri her basamağın kenarında otomatik olarak devreye girer. Bu sayede kullanım sırasında her türlü ayarlama ve düzeltme yapılabilir. Standart “tek basamak modu” sayesinde de çok dar merdivenlerden iniş ve çıkışlar güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Çok düşük boş cihaz ağırlığı sayesinde, CargoMaster, problemsiz bir şekilde her yere taşınabilir. Teleskopik tutamakları kapatıp, taşıma kızağını katlayarak arabanızın bagajında kolayca taşıyabilirsiniz.

Merdiven tırmanan veya el arabası olarak; CargoMaster, hem düz zeminlerde hem de merdivenlerde kullanabileceğiniz bir yardımcıdır. Güçlü elektrik tahrik sistemi, şarj edilebilen akü ile beslenir. Tekerlekler patlamayan ve uzun süre kullanım ömrü olan dolgu kauçuktan imal edilmiştir. Kullanım havalı lastikler kadar konforludur. Opsiyonel olarak çeşitli havalı lastikler mevcuttur. Düşük ağırlığı ve kolay taşınabilirliği nedeniyle CargoMaster vazgeçilmez yardımcınızdır. İçeride veya dışarıda – CargoMaster her türlü çevre koşulunda sizin en güçlü iş ortağınızdır. CargoMaster CC serisi 160 kg kapasiteli CC160 ve 200 kg kapasiteli CC200’ü kapsamaktadır. Özel durumlar için CargoMaster’ınızı yaptığınız işe göre modifiye edebileceğiniz geniş bir aksesuar yelpazesi mevcuttur.

Geniş aksesuar yelpazesi sayesinde CargoMaster her tip taşıma işine ve özel duruma göre uyarlanabilir. Tutamakları tamamen kapatılmış halde CargoMaster CC160’ın boyutları sadece 1065x466x290 mm’dir. Bu sayede küçük nakliye araçlarına ve hatta hususi araçlara rahatlıkla sığabilir. CC serisinin tüm avantajlarına ek olarak, tutamakların yüksekliği ve açısı ayarlanabilir. Bu sayede cihaz kullanıcının boyuna göre; yükün ağırlık merkezi de kullanıma göre esnek bir şekilde ayarlanabilir.

ComfortStep CC160 ve CC200 için tasarlandı. Bu sistem merdiven tırmanan cihazlar arasında köklü bir değişiklik yapmıştır. Bir sonraki basamağa çok yumuşak bir temas sağlandığından, aşırı hassas yükler, konforlu ve minimum sarsıntı/titreşim’le taşınabilir. ComfortStep standart bir özellik olup, tek basamak modunda da, sürekli tırmanış modunda da devreye alınabilir.